《梦想尝试》 play 《梦想尝试》 play ,荔枝视频 apk污最新版 荔枝视频 apk污最新版

发布日期:2021年12月02日

IT'S MORE THAN JUST OIL. IT'S LIQUID ENGINEERING.

LAIPNI LŪDZAM CASTROL

It's more than just oil. It’s liquid engineering. Castrol piedāvā visas iespējamās eļļas, šķidrumus un smērvielas ikvienam autovadītājam, motobraucējam un ikvienai nozarei.

Šķidrumu inženierijas mājvieta

Castrol strādā, lai kalpotu ikvienam autovadītājam, motociklistam un ikvienai nozarei visā pasaulē. Mēs to darām, izmantojot šķidrumu inženieriju. Tas nozīmē augstas veiktspējas eļļu, smērvielu un šķidrumu ražošanu dažādiem pielietojumiem.

 

Mēs zinām, kas jums nepieciešams, lai viss jūsu pasaulē darbotos gludi un bez aizķeršanās, tāpēc mēs ieeļļojam katru detaļu jūsu automobilī vai motociklā, eskalatorā, ko jūs izmantojat savā vietējā lielveikalā, liftā, kas aizved jūs līdz jūsu birojam, un pat rūpnīcas konveijerā, uz kura tika samontēts jūsu ledusskapis.

 

Mūs var atrast raktuvēs un akmeņlauztuvēs, uz kuģiem un lidmašīnās, vēja ģeneratoru parkos un kviešu tīrumos. Lai kas jums būtu vajadzīgs, mēs palīdzēsim tam darboties.

Jaunākās ziņas

* Testēta, izmantojot API SN nodiluma robežvērtību Sequence IVA testā un ACEA nodiluma robežvērtību OM646LA testā.
**Vidēji, noapaļojot līdz tuvākajam veselajam skaitlim. Salīdzinot ar tādu pašu eļļu bez Fluid TITANIUM. Tika testēti 75 % no mūsu 2017. gadā tirdzniecībā pieejamās produkcijas.